top

La Sportiva

Марка La Sportiva е отлично позната сред катерачи и алпинисти. Предлага еспадрили и планински обувки, както и технични дрехи за различни дейности. В магазин 8a.bg ще намерите най-новите модели на La Sportiva!
Филтър (1)
Филтри
Now Shopping by
  1. Тип продукт
    Лента за глава
Вижте като Grid List

21 Продукти

  1. -27%
    LaSportivaDiagonalHeadbandlagoon_iceberg_4196.jpg
    Лента за глава La Sportiva Diagonal Headband - lagoon/iceberg
    Оценка:
    0%
    с включен ДДС 24,49 € / 47,90 лв.
    най-ниска цена за 30 дни преди намаление 24,99 € / 48,88 лв. (-2%)
    препоръчителна цена на производителя 33,99 € / 66,48 лв. (-27%)
  2. -27%
    LaSportivaDiagonalHeadband_flamingo_cherrytomato_4532.jpg
    Лента за глава La Sportiva Diagonal Headband - flamingo/cherry tomat...
    Оценка:
    0%
    с включен ДДС 24,49 € / 47,90 лв.
    най-ниска цена за 30 дни преди намаление 24,99 € / 48,88 лв. (-2%)
    препоръчителна цена на производителя 33,99 € / 66,48 лв. (-27%)
  3. -17%
    LaSportivaRacerHeadband_yellow_black_4425.jpg
    Лента за глава La Sportiva Racer Headband - yellow/black
    Оценка:
    0%
    с включен ДДС 32,99 € / 64,52 лв.
    29,69 €<span class="price"> / </span> 58,07 лв. price with code
    най-ниска цена за 30 дни преди намаление 29,69 € / 58,07 лв.
    препоръчителна цена на производителя 39,99 € / 78,21 лв. (-17%)
    ДОПЪЛНИТЕЛНА 10% ОТСТЪПКА С КОД HOLIDAY
  4. -14%
    LaSportivaArtisHeadband_springtime_rose_067.webp
    Лента за глава La Sportiva Artis Headband - springtime/rose
    Оценка:
    0%
    с включен ДДС 29,99 € / 58,66 лв.
    28,49 €<span class="price"> / </span> 55,72 лв. price with code
    най-ниска цена за 30 дни преди намаление 34,99 € / 68,43 лв. (-18%)
    препоръчителна цена на производителя 34,99 € / 68,43 лв. (-14%)
    ДОПЪЛНИТЕЛНА 5% ОТСТЪПКА С КОД HOLIDAY
  5. -11%
    qwe_LaSportivaArtisHeadbandsavananightsky_b.webp
    Лента за глава La Sportiva Artis Headband - savana/night sky
    Оценка:
    0%
    с включен ДДС 30,99 € / 60,61 лв.
    най-ниска цена за 30 дни преди намаление 29,44 € / 57,58 лв. (+6%)
    препоръчителна цена на производителя 34,99 € / 68,43 лв. (-11%)
  6. -37%
    Лента за глава La Sportiva Artis Headband - cherry tomato/carbon
    Лента за глава La Sportiva Artis Headband - cherry tomato/carbon
    Оценка:
    0%
    с включен ДДС 21,99 € / 43,01 лв.
    най-ниска цена за 30 дни преди намаление 22,75 € / 44,50 лв. (-3%)
    препоръчителна цена на производителя 34,99 € / 68,43 лв. (-37%)
  7. -31%
    LaSportivaStripeHeadband_moonlight_8058428004324a.jpg
    Лента за глава La Sportiva Stripe Headband - moonlight
    Оценка:
    0%
    с включен ДДС 20,49 € / 40,07 лв.
    най-ниска цена за 30 дни преди намаление 20,99 € / 41,05 лв. (-2%)
    препоръчителна цена на производителя 29,99 € / 58,66 лв. (-31%)
  8. -29%
    Лента за глава La Sportiva Fade Headband - green banana/forest
    Лента за глава La Sportiva Fade Headband - green banana/forest
    Оценка:
    0%
    с включен ДДС 20,49 € / 40,07 лв.
    най-ниска цена за 30 дни преди намаление 20,99 € / 41,05 лв. (-2%)
    препоръчителна цена на производителя 28,99 € / 56,70 лв. (-29%)
  9. -29%
    Лента за глава за бягане La Sportiva Fade Headband - storm blue/hawaiian sun
    Лента за глава за бягане La Sportiva Fade Headband - storm b...
    Оценка:
    0%
    с включен ДДС 20,49 € / 40,07 лв.
    най-ниска цена за 30 дни преди намаление 20,99 € / 41,05 лв. (-2%)
    препоръчителна цена на производителя 28,99 € / 56,70 лв. (-29%)
  10. -29%
    Лента за глава La Sportiva Fade Headband - velvet/cherry tomato
    Лента за глава La Sportiva Fade Headband - velvet/cherry tomato
    Оценка:
    0%
    с включен ДДС 20,49 € / 40,07 лв.
    най-ниска цена за 30 дни преди намаление 20,99 € / 41,05 лв. (-2%)
    препоръчителна цена на производителя 28,99 € / 56,70 лв. (-29%)
  11. -29%
    Лента за глава за бягане La Sportiva Fade Headband - sangria/hawaiian sun
    Лента за глава за бягане La Sportiva Fade Headband - sangria...
    Оценка:
    0%
    с включен ДДС 20,49 € / 40,07 лв.
    най-ниска цена за 30 дни преди намаление 20,99 € / 41,05 лв. (-2%)
    препоръчителна цена на производителя 28,99 € / 56,70 лв. (-29%)
  12. -22%
    Лента за глава La Sportiva Fade Headband - yellow/black
    Лента за глава La Sportiva Fade Headband - yellow/black
    Оценка:
    0%
    с включен ДДС 22,49 € / 43,99 лв.
    най-ниска цена за 30 дни преди намаление 21,37 € / 41,80 лв. (+6%)
    препоръчителна цена на производителя 28,99 € / 56,70 лв. (-22%)
  13. -13%
    Лента за глава La Sportiva Fade Headband - hibiscus/white
    Лента за глава La Sportiva Fade Headband - hibiscus/white
    Оценка:
    0%
    с включен ДДС 24,99 € / 48,88 лв.
    най-ниска цена за 30 дни преди намаление 23,74 € / 46,43 лв. (+6%)
    препоръчителна цена на производителя 28,99 € / 56,70 лв. (-13%)
  14. -39%
    Лента за глава La Sportiva Fade Headband - tropic blue/cherry tomato
    Лента за глава La Sportiva Fade Headband - tropic blue/cherry tomato
    Оценка:
    0%
    с включен ДДС 18,19 € / 35,58 лв.
    най-ниска цена за 30 дни преди намаление 18,39 € / 35,97 лв. (-1%)
    препоръчителна цена на производителя 29,99 € / 58,66 лв. (-39%)
  15. -20%
    LaSportivaFadeHeadband_nightskyjungle8058428138821a.webp
    Лента за глава La Sportiva Fade Headband - night sky/jungle
    Оценка:
    0%
    с включен ДДС 22,99 € / 44,96 лв.
    най-ниска цена за 30 дни преди намаление 21,84 € / 42,72 лв. (+6%)
    препоръчителна цена на производителя 28,99 € / 56,70 лв. (-20%)
  16. -13%
    LaSportivaZephirHeadband_nightskyaspengreen8058428187225aa.webp
    Лента за глава La Sportiva Zephir Headband - night sky/aspen green
    Оценка:
    0%
    с включен ДДС 24,99 € / 48,88 лв.
    най-ниска цена за 30 дни преди намаление 25,99 € / 50,83 лв. (-3%)
    препоръчителна цена на производителя 28,99 € / 56,70 лв. (-13%)
  17. -17%
    LaSportivaZephirHeadband_redwoodrosebay8058428187263a.webp
    Лента за глава La Sportiva Zephir Headband - redwood/rosebay
    Оценка:
    0%
    с включен ДДС 23,99 € / 46,92 лв.
    най-ниска цена за 30 дни преди намаление 24,99 € / 48,88 лв. (-4%)
    препоръчителна цена на производителя 28,99 € / 56,70 лв. (-17%)
  18. -20%
    LaSportivaDiagonalHeadband_nightskysavana8058428188598a.webp
    Лента за глава La Sportiva Diagonal Headband - night sky/savana
    Оценка:
    0%
    с включен ДДС 22,99 € / 44,96 лв.
    най-ниска цена за 30 дни преди намаление 23,99 € / 46,92 лв. (-4%)
    препоръчителна цена на производителя 28,99 € / 56,70 лв. (-20%)
  19. -17%
    LaSportivaDiagonalHeadband_rosebaynightsky8058428188611a.webp
    Лента за глава La Sportiva Diagonal Headband - rosebay/night sky
    Оценка:
    0%
    с включен ДДС 23,99 € / 46,92 лв.
    най-ниска цена за 30 дни преди намаление 22,79 € / 44,57 лв. (+6%)
    препоръчителна цена на производителя 28,99 € / 56,70 лв. (-17%)
на страница
Вижте като Grid List

21 Продукти

Изчисти

Цялостна оферта за планинска обувка

Изключително богатата оферта на марката La Sportiva включва дамски, мъжки и детски обувки, проектирани за разнообразно приложение. Независимо от предназначението, обувката винаги принадлежи към най-висokия световен клас. Произвеждани от марката La Sportiva, планинските обувки позволяват да се покоряват най-високите върхове на света. Голямото опит в тяхното производство позволява на потребителите както да получат класически модели от естествена кожа, така и съвременни, изключително Леки модели, предназначени за бързо придвижване в планинските райони. За по-лесни терени и по-дълъг път добре се справя планинската обувка.

Сегашната оферта на La Sportiva за тичане в планина се използва както от професионалисти, които участват в най-трудните събития по света, така и от любители, които тренират по градски пътеки. Пълно разнообразие от модели на планински обувки на La Sportiva предлага отделен асортимент както за професионалисти, така и за начинаещи алпинисти, а също и планински обувки за деца.

Не само обувки

Този производител вече притежава висококачествена линия за планински и алпийски спорт. Това го превръща в марка, предлагаща пълно планинско оборудване. Използваната естествена памук и свободните модели правят, че логото на този производител често се среща на булдерите и скалите. Грижата за най-високото качество на продуктите ги характеризира с иновативни решения, висока издръжливост и надеждност. Широкото предложение на La Sportiva в пазарувалня 8a.bg предлага голям избор и максимална леснота при пазаруването.

История на марката La Sportiva

Мисията на тази марка е да предлага на всички обожаватели на планински спорт и активност на открито технически и най-висококачествени продукти за изследователска дейност. Вече почти столетие предлага иновативна обувка и облекло, които позволяват да се стигне по-високо и по-далече. Marca La Sportiva, излизаща от малък планински град, се базира на хора, които вечни поколения работят с посвещение върху всеки детайл на последователните поколения планински обувки, както и обувки за туристи, така и за професионални алпинисти и хималаисти. Въпреки световния си обхват, фирмата все още притежава малка фабрика с 250 служители в Италия, в Ziano di Fiemme, в сърцето на Доломитите. Това е истински феномен сред най-известните марки в света. La Sportiva има също отделение в Съединените щати в САЩ. Въпреки този голям обхват, марката не губи нищо от своята автентичност и първоначални задължения. Тя продължава да търси нови решения не само в катераческата или планинска екипировка, но и в тази, предназначена за планински бягания или ски-алпинизъм. От производител, известен главно с планинската обувка, се превърна в марка, предлагаща комплексна оферта за всички обожаватели на планините, които се занимават с разнообразни дейности през лятото и зимата.