top

GORE-TEX

Марката GORE-TEX® е международно признат символ за висока водоустойчивост и дишане. Мембраната GORE-TEX® гарантира отлична защита от вода и вятър, на която се доверяват хиляди хора по света.
Филтър (1)
Филтри
Now Shopping by
  1. Размер на облекло
    M
Вижте като Grid List

231 Продукти

  1. -26%
    FjallravenBergtagenGTXProTrousers_black_7323451092701_096.webp
    Панталони за планина Fjallraven Bergtagen GTX Pro Trousers - b...
    Оценка:
    0%
    с включен ДДС 573,99 € / 1 122,63 лв.
    най-ниска цена за 30 дни преди намаление 545,29 € / 1 066,49 лв. (+6%)
    препоръчителна цена на производителя 784,99 € / 1 535,31 лв. (-26%)
  2. -38%
    Дамски панталони GORE-TEX The North Face Summit Verbier GTX Bib - tnf black
    Дамски панталони GORE-TEX The North Face Summit Verbier GTX Bib -...
    Оценка:
    0%
    с включен ДДС 389,99 € / 762,75 лв.
    най-ниска цена за 30 дни преди намаление 391,99 € / 766,67 лв.
    препоръчителна цена на производителя 629,99 € / 1 232,15 лв. (-38%)
  3. -20%
    PatagoniaPowSlayerPants_barnacleblue198077320647a.webp
    Дамски панталони GORE-TEX Patagonia PowSlayer Pants - barnacle bl...
    Оценка:
    0%
    с включен ДДС 549,99 € / 1 075,69 лв.
    най-ниска цена за 30 дни преди намаление 593,99 € / 1 161,74 лв. (-7%)
    препоръчителна цена на производителя 689,99 € / 1 349,50 лв. (-20%)
  4. -13%
    PatagoniaPowSlayerPants_driedvanilla198077442844a.webp
    Панталони GORE-TEX Patagonia PowSlayer Pants - dried vanilla
    Оценка:
    0%
    с включен ДДС 555,99 € / 1 087,42 лв.
    най-ниска цена за 30 дни преди намаление 574,99 € / 1 124,58 лв. (-3%)
    препоръчителна цена на производителя 644,99 € / 1 261,49 лв. (-13%)
  5. -5%
    PatagoniaSuperFreeAlpineJacket_clementblu198077162568a.webp
    Яке GORE-TEX Patagonia Super Free Alpine Jacket - clement blue
    Оценка:
    0%
    с включен ДДС 584,99 € / 1 144,14 лв.
    най-ниска цена за 30 дни преди намаление 585,49 € / 1 145,12 лв.
    препоръчителна цена на производителя 621,99 € / 1 216,51 лв. (-5%)
  6. -16%
    ArcteryxBetaInsulatedJacket_blackblack623555786276a.webp
    Дамско изолирано яке Arcteryx Beta Insulated Jacket - black/bl...
    Оценка:
    0%
    с включен ДДС 669,99 € / 1 310,39 лв.
    най-ниска цена за 30 дни преди намаление 636,49 € / 1 244,87 лв. (+6%)
    препоръчителна цена на производителя 804,99 € / 1 574,42 лв. (-16%)
  7. -26%
    qweBerghausRidge_SeekerGTXJacket_black_black5054773999523a.webp
    Яке GORE-TEX Berghaus Ridge-Seeker GTX Jacket - black/black
    Оценка:
    0%
    с включен ДДС 351,99 € / 688,43 лв.
    най-ниска цена за 30 дни преди намаление 334,39 € / 654,01 лв. (+6%)
    препоръчителна цена на производителя 476,99 € / 932,91 лв. (-26%)
  8. -37%
    MontanePhaseLiteJacket_tigerlil5056601035236a.webp
    Дамско GORE-TEX яке Montane Phase Lite Jacket - tigerlily
    Оценка:
    0%
    с включен ДДС 237,49 € / 464,49 лв.
    най-ниска цена за 30 дни преди намаление 237,99 € / 465,47 лв.
    препоръчителна цена на производителя 381,99 € / 747,11 лв. (-37%)
  9. -37%
    ArcteryxCoelleJacket_twilighttrail_623555630975a.webp
    Дамско GORE-TEX яке Arcteryx Coelle Jacket - twilight trail
    Оценка:
    0%
    с включен ДДС 279,49 € / 546,63 лв.
    най-ниска цена за 30 дни преди намаление 279,99 € / 547,61 лв.
    препоръчителна цена на производителя 444,99 € / 870,32 лв. (-37%)
  10. -25%
    TheNorthFaceMountainLightTriclimateGTXJacket_tnfblacknp197804196722a.webp
    Дамско яке 3в1 The North Face Mountain Light Triclimate GTX Jacket - t...
    Оценка:
    0%
    с включен ДДС 377,99 € / 739,28 лв.
    най-ниска цена за 30 дни преди намаление 359,09 € / 702,32 лв. (+6%)
    препоръчителна цена на производителя 505,99 € / 989,63 лв. (-25%)
  11. -27%
    qwe_LaSportivaAlpineGuideGTXPerfomanceJacketredwoodsavana_a.webp
    Дамско яке с мембрана La Sportiva Alpine Guide GTX Perfomance...
    Оценка:
    0%
    с включен ДДС 433,99 € / 848,81 лв.
    най-ниска цена за 30 дни преди намаление 449,99 € / 880,10 лв. (-3%)
    препоръчителна цена на производителя 598,99 € / 1 171,52 лв. (-27%)
  12. -17%
    PatagoniaLWStormshadowJacket_black198077496816a.webp
    Пухено яке Patagonia LW Stormshadow Jacket - black
    Оценка:
    0%
    с включен ДДС 549,99 € / 1 075,69 лв.
    най-ниска цена за 30 дни преди намаление 594,99 € / 1 163,70 лв. (-7%)
    препоръчителна цена на производителя 667,99 € / 1 306,47 лв. (-17%)
  13. -20%
    PatagoniaAlpineSuit_touringred_195699943117b.jpg
    Комбинезон Patagonia Alpine Suit - touring red
    Оценка:
    0%
    с включен ДДС 837,49 € / 1 637,99 лв.
    най-ниска цена за 30 дни преди намаление 837,99 € / 1 638,97 лв.
    препоръчителна цена на производителя 1 057,99 € / 2 069,25 лв. (-20%)
  14. -21%
    Скиорско яке Norrona Lofoten GORE-TEX Thermo80 Jacket - camelflage
    Скиорско яке Norrona Lofoten GORE-TEX Thermo80 Jacket - camelflage
    Оценка:
    0%
    с включен ДДС 577,99 € / 1 130,45 лв.
    най-ниска цена за 30 дни преди намаление 605,99 € / 1 185,21 лв. (-4%)
    препоръчителна цена на производителя 735,99 € / 1 439,47 лв. (-21%)
  15. -25%
    FjallravenBergtagenGTXProJacket_blackblac7323451107252a.webp
    Дамско яке за планина Fjallraven Bergtagen GTX Pro Jacket - bl...
    Оценка:
    0%
    с включен ДДС 699,99 € / 1 369,06 лв.
    най-ниска цена за 30 дни преди намаление 664,99 € / 1 300,61 лв. (+6%)
    препоръчителна цена на производителя 943,99 € / 1 846,28 лв. (-25%)
  16. -12%
    ArcteryxBetaARJacket_arcticsilksolitud623555682738a.webp
    Дамско GORE-TEX яке Arcteryx Beta AR Jacket - arctic silk/solitude
    Оценка:
    0%
    с включен ДДС 605,99 € / 1 185,21 лв.
    най-ниска цена за 30 дни преди намаление 575,69 € / 1 125,95 лв. (+6%)
    препоръчителна цена на производителя 689,99 € / 1 349,50 лв. (-12%)
  17. -18%
    _PatagoniaStormshadowParka_basingree198077486190a.webp
    Дамска зимна парка Patagonia Stormshadow Parka - basin green
    Оценка:
    0%
    с включен ДДС 711,99 € / 1 392,53 лв.
    най-ниска цена за 30 дни преди намаление 751,99 € / 1 470,76 лв. (-5%)
    препоръчителна цена на производителя 874,99 € / 1 711,33 лв. (-18%)
  18. -21%
    MountainEquipmentShigriJacket_cosmo_5053817343629a.webp
    Дамско GORE-TEX яке Mountain Equipment Shigri Jacket - cosmos
    Оценка:
    0%
    с включен ДДС 495,99 € / 970,07 лв.
    най-ниска цена за 30 дни преди намаление 471,19 € / 921,57 лв. (+6%)
    препоръчителна цена на производителя 632,99 € / 1 238,02 лв. (-21%)
  19. -10%
    MountainEquipmentNandaDeviJacket_blac5053817301308a.webp
    Яке GORE-TEX Mountain Equipment Nanda Devi Jacket - black
    Оценка:
    0%
    с включен ДДС 337,49 € / 660,07 лв.
    най-ниска цена за 30 дни преди намаление 303,74 € / 594,06 лв. (+12%)
    препоръчителна цена на производителя 377,99 € / 739,28 лв. (-10%)
  20. -15%
    MontanePhaseLiteJacket_seamist5056601072927a.webp
    Дамско яке с мембрана Montane Phase Lite Jacket - sea mist
    Оценка:
    0%
    с включен ДДС 343,99 € / 672,79 лв.
    най-ниска цена за 30 дни преди намаление 309,59 € / 605,51 лв. (+12%)
    препоръчителна цена на производителя 404,99 € / 792,09 лв. (-15%)
  21. -8%
    MontanePhaseJacket_black5056601073023a.webp
    Яке с мембрана Montane Phase Jacket - black
    Оценка:
    0%
    с включен ДДС 371,99 € / 727,55 лв.
    най-ниска цена за 30 дни преди намаление 334,79 € / 654,79 лв. (+12%)
    препоръчителна цена на производителя 404,99 € / 792,09 лв. (-8%)
  22. -15%
    qweMonturaMagicaGTXProJacket_blackblack8057588256734a.webp
    Дамско яке за планина Montura Magica GTX Pro Jacket - black/bl...
    Оценка:
    0%
    с включен ДДС 347,99 € / 680,61 лв.
    най-ниска цена за 30 дни преди намаление 330,59 € / 646,58 лв. (+6%)
    препоръчителна цена на производителя 412,99 € / 807,74 лв. (-15%)
  23. -15%
    MonturaVertigoGTXProJacket_bblue8057588257168a.webp
    Яке с мембрана Montura Vertigo GTX Pro Jacket - b.blue
    Оценка:
    0%
    с включен ДДС 527,99 € / 1 032,66 лв.
    най-ниска цена за 30 дни преди намаление 475,19 € / 929,39 лв. (+12%)
    препоръчителна цена на производителя 624,99 € / 1 222,37 лв. (-15%)
  24. MammutCraterLightHSHoodedJacketmarine7619876569998a.webp
    Планинско яке Mammut Crater Light HS Hooded Jacket - marine
    Оценка:
    0%
    с включен ДДС 372,99 € / 729,51 лв.
  25. -31%
    Яке GORE-TEX Montura Reactive Jacket - quiet grey/orange
    Яке GORE-TEX Montura Reactive Jacket - quiet grey/orange
    Оценка:
    0%
    с включен ДДС 347,49 € / 679,63 лв.
    най-ниска цена за 30 дни преди намаление 347,99 € / 680,61 лв.
    препоръчителна цена на производителя 506,99 € / 991,59 лв. (-31%)
  26. -10%
    NorronaFalketindGORE_TEXJacket_arednalinre7042698556035a.webp
    Дамско яке с мембрана Norrona Falketind GORE-TEX Jacket - ared...
    Оценка:
    0%
    с включен ДДС 459,99 € / 899,66 лв.
    най-ниска цена за 30 дни преди намаление 436,99 € / 854,68 лв. (+6%)
    препоръчителна цена на производителя 514,99 € / 1 007,23 лв. (-10%)
  27. -23%
    FjallravenBergtagenGTXTouringJacket_blackblack7323451107436a.webp
    Дамско яке с мембрана Fjallraven Bergtagen GTX Touring Jacket...
    Оценка:
    0%
    с включен ДДС 601,99 € / 1 177,39 лв.
    най-ниска цена за 30 дни преди намаление 605,99 € / 1 185,21 лв.
    препоръчителна цена на производителя 782,99 € / 1 531,40 лв. (-23%)
  28. -5%
    ArcteryxAlphaSVJacket_dynastyblck_623555754336_504.webp
    Дамско яке с мембрана Arcteryx Alpha SV Jacket - dynasty/blck
    Оценка:
    0%
    с включен ДДС 909,99 € / 1 779,79 лв.
    най-ниска цена за 30 дни преди намаление 930,54 € / 1 819,98 лв. (-2%)
    препоръчителна цена на производителя 966,99 € / 1 891,27 лв. (-5%)
  29. -18%
    qweNorronaLofotenGORE_TEXProJacketgoldflame7042698568250a.webp
    Яке с мембрана Norrona Lofoten GORE-TEX Pro Jacket - gold flame
    Оценка:
    0%
    с включен ДДС 723,99 € / 1 416,00 лв.
    най-ниска цена за 30 дни преди намаление 749,99 € / 1 466,85 лв. (-3%)
    препоръчителна цена на производителя 889,99 € / 1 740,67 лв. (-18%)
  30. -14%
    NorronaLofotenGORE_TEXProJacket_wintertwig7042698568465a.webp
    Яке с мембрана Norrona Lofoten GORE-TEX Pro Jacket - winter twig
    Оценка:
    0%
    с включен ДДС 759,99 € / 1 486,41 лв.
    най-ниска цена за 30 дни преди намаление 793,99 € / 1 552,91 лв. (-4%)
    препоръчителна цена на производителя 889,99 € / 1 740,67 лв. (-14%)
  31. -20%
    MonturaAirActionHybridJacket_celesteblack8057588258042a.webp
    Яке cофтшел Montura Air Action Hybrid Jacket - celeste/black
    Оценка:
    0%
    с включен ДДС 227,99 € / 445,91 лв.
    най-ниска цена за 30 дни преди намаление 243,49 € / 476,23 лв. (-6%)
    препоръчителна цена на производителя 287,99 € / 563,26 лв. (-20%)
  32. -13%
    Kurtka Norrona Falketind GORE-TEX Paclite Jacket - sulphur/blue fog
    Kurtka Norrona Falketind GORE-TEX Paclite Jacket - sulphur/blue fog
    Оценка:
    0%
    с включен ДДС 323,99 € / 633,67 лв.
    най-ниска цена за 30 дни преди намаление 291,59 € / 570,30 лв. (+12%)
    препоръчителна цена на производителя 372,99 € / 729,51 лв. (-13%)
  33. -4%
    Дамско яке с мембрана Norrona Trollveggen GORE-TEX Pro Light Jacket - clearwater
    Дамско яке с мембрана Norrona Trollveggen GORE-TEX Pro Light J...
    Оценка:
    0%
    с включен ДДС 603,99 € / 1 181,30 лв.
    най-ниска цена за 30 дни преди намаление 543,59 € / 1 063,17 лв. (+12%)
    препоръчителна цена на производителя 634,99 € / 1 241,93 лв. (-4%)
  34. -38%
    Дамско яке за бягане Norrona Senja GORE-TEX Active Jacket - royal blue/blue fog
    Дамско яке за бягане Norrona Senja GORE-TEX Active Jacket - roy...
    Оценка:
    0%
    с включен ДДС 330,99 € / 647,36 лв.
    най-ниска цена за 30 дни преди намаление 331,49 € / 648,34 лв.
    препоръчителна цена на производителя 536,99 € / 1 050,26 лв. (-38%)
  35. -15%
    NorronaSenjaGORETEXJacket_exuberanc7042698549815a.webp
    Яке за бягане Norrona Senja GORE TEX Jacket - exuberance
    Оценка:
    0%
    с включен ДДС 435,99 € / 852,72 лв.
    най-ниска цена за 30 дни преди намаление 414,19 € / 810,09 лв. (+6%)
    препоръчителна цена на производителя 514,99 € / 1 007,23 лв. (-15%)
  36. -15%
    NorronaSenjaGORETEXJacket_oatmea7042698566829a.webp
    Дамско яке за бягане Norrona Senja GORE TEX Jacket - oatmeal
    Оценка:
    0%
    с включен ДДС 435,99 € / 852,72 лв.
    най-ниска цена за 30 дни преди намаление 414,19 € / 810,09 лв. (+6%)
    препоръчителна цена на производителя 514,99 € / 1 007,23 лв. (-15%)
  37. -15%
    ArcteryxSabreSVJacket_blazecoppersky623555679158a.webp
    Яке Arcteryx Sabre SV Jacket - blaze/copper sky
    Оценка:
    0%
    с включен ДДС 815,99 € / 1 595,94 лв.
    най-ниска цена за 30 дни преди намаление 881,97 € / 1 724,98 лв. (-7%)
    препоръчителна цена на производителя 966,99 € / 1 891,27 лв. (-15%)
  38. -22%
    Яке GORE-TEX The North Face Jazzi 3L Gtx Jacket - anthracite grey/tnf black
    Яке GORE-TEX The North Face Jazzi 3L Gtx Jacket - anthracite grey/tnf black
    Оценка:
    0%
    с включен ДДС 321,99 € / 629,76 лв.
    най-ниска цена за 30 дни преди намаление 343,49 € / 671,81 лв. (-6%)
    препоръчителна цена на производителя 413,99 € / 809,69 лв. (-22%)
  39. -26%
    adidasTERREXTechrock3LGORE_TEXPerformanceJacketblack4067901204544a.webp
    Яке с мембрана adidas TERREX Techrock 3L GORE-TEX Performance Jacket...
    Оценка:
    0%
    с включен ДДС 279,99 € / 547,61 лв.
    най-ниска цена за 30 дни преди намаление 265,99 € / 520,23 лв. (+6%)
    препоръчителна цена на производителя 379,99 € / 743,20 лв. (-26%)
  40. -30%
    Яке GORE-TEX Montane Phase Lite Jacket - stone blue
    Яке GORE-TEX Montane Phase Lite Jacket - stone blue
    Оценка:
    0%
    с включен ДДС 263,99 € / 516,32 лв.
    най-ниска цена за 30 дни преди намаление 271,99 € / 531,97 лв. (-2%)
    препоръчителна цена на производителя 381,99 € / 747,11 лв. (-30%)
  41. -30%
    Яке GORE-TEX Mountain Equipment Lhotse Jacket - admiral/atlantic
    Яке GORE-TEX Mountain Equipment Lhotse Jacket - admiral/atlantic
    Оценка:
    0%
    с включен ДДС 503,99 € / 985,72 лв.
    най-ниска цена за 30 дни преди намаление 465,49 € / 910,42 лв. (+9%)
    препоръчителна цена на производителя 726,99 € / 1 421,87 лв. (-30%)
  42. -15%
    MammutCraterLightHSHoodedJacket_mammutre7619876569943a.webp
    Яке с мембрана Mammut Crater Light HS Hooded Jacket - mammut red
    Оценка:
    0%
    с включен ДДС 315,99 € / 618,02 лв.
    най-ниска цена за 30 дни преди намаление 300,19 € / 587,12 лв. (+6%)
    препоръчителна цена на производителя 372,99 € / 729,51 лв. (-15%)
  43. -15%
    FjallravenBergtagenGTXProJacket_mountainblue_7323451103711_a.webp
    Яке с мембрана Fjallraven Bergtagen GTX Pro Jacket - mountain blue
    Оценка:
    0%
    с включен ДДС 793,49 € / 1 551,93 лв.
    най-ниска цена за 30 дни преди намаление 753,82 € / 1 474,34 лв. (+6%)
    препоръчителна цена на производителя 943,99 € / 1 846,28 лв. (-15%)
  44. -28%
    SalomonOutline3LGTXShell_grapeleafgraygreen198720148314a.webp
    Яке с мембрана Salomon Outline 3L GTX Shell - grape leaf/gray green
    Оценка:
    0%
    с включен ДДС 287,99 € / 563,26 лв.
    най-ниска цена за 30 дни преди намаление 273,59 € / 535,10 лв. (+6%)
    препоръчителна цена на производителя 404,99 € / 792,09 лв. (-28%)
  45. -40%
    Яке GORE-TEX Arcteryx Beta Insulated Jacket - lampyre/pytheas
    Яке GORE-TEX Arcteryx Beta Insulated Jacket - lampyre/pytheas
    Оценка:
    0%
    с включен ДДС 497,49 € / 973,01 лв.
    най-ниска цена за 30 дни преди намаление 497,99 € / 973,98 лв.
    препоръчителна цена на производителя 832,99 € / 1 629,19 лв. (-40%)
  46. qwe_PatagoniaTrioletJktblack195699945081a.webp
    Яке с мембрана Patagonia Triolet Jkt - black
    Оценка:
    0%
    с включен ДДС 419,99 € / 821,43 лв.
  47. -10%
    Яке GORE-TEX Mountain Equipment Makalu Jacket - imperial red/crimson
    Яке GORE-TEX Mountain Equipment Makalu Jacket - imperial red/crimson
    Оценка:
    0%
    с включен ДДС 401,99 € / 786,22 лв.
    най-ниска цена за 30 дни преди намаление 361,79 € / 707,60 лв. (+12%)
    препоръчителна цена на производителя 448,99 € / 878,15 лв. (-10%)
  48. NorronaFalketindGORE_TEXJacket_caviar_7042698528759a.jpg
    Яке с мембрана Norrona Falketind GORE-TEX Jacket - caviar
    Оценка:
    0%
    с включен ДДС 549,99 € / 1 075,69 лв.
  49. -19%
    Яке GORE-TEX Berghaus Trango GTX Jacket - limoges/haute red/amber
    Яке GORE-TEX Berghaus Trango GTX Jacket - limoges/haute red/amber
    Оценка:
    0%
    с включен ДДС 399,99 € / 782,31 лв.
    339,99 €<span class="price"> / </span> 664,96 лв. price with code
    най-ниска цена за 30 дни преди намаление 360,39 € / 704,86 лв. (-5%)
    препоръчителна цена на производителя 498,99 € / 975,94 лв. (-19%)
    ДОПЪЛНИТЕЛНА 15% ОТСТЪПКА С КОД HOLIDAY
  50. -20%
    DynafitTransalperGTXJacketcabanablackout4053866763998a.webp
    Дамско яке с мембрана Dynafit Transalper GTX Jacket - cabana/b...
    Оценка:
    0%
    с включен ДДС 317,99 € / 621,93 лв.
    най-ниска цена за 30 дни преди намаление 363,49 € / 710,92 лв. (-12%)
    препоръчителна цена на производителя 399,99 € / 782,31 лв. (-20%)
на страница
Вижте като Grid List

231 Продукти

Изчисти
Марката GORE-TEX® е световно признат символ за висока водоустойчивост и дишане. Мембраната GORE-TEX® е гаранция за отлична защита срещу вода и вятър, на която се доверяват хиляди хора по света.